Kometa tabulka. Zápasy: HC Kometa Brno 2019-11-30

Česká hokejová extraliga 2013/2014

kometa tabulka

Vítkovice 16 3 4 0 3 6 42 : 56 20 -14 Tabulka venkovních zápasù P : 1. Soutěž začala a základní část skončila. Sledujte na webu zápasy Epojišteni. Vyrovnávací branka pak padla díky naší velké bojovnosti. Nejlepší hráči: Branislav Konrád — Marek Langhamer. Káňa — Burian, Kolouch, Irgl — Jergl, Strapáč, Skladaný — Ostřížek, Mráz, V. S pozdravem jurazbrna Zraněním Holase a Vincoura se nám totálně rozpadla sestava.

Next

Kvíz

V té dvojnásobné ve druhé třetině se lámalo utkání. Ve všech fázích playoff začínají boje vždy dvěma utkáními na stadionu lépe postaveného týmu po základní části, dále následuje jedno nebo dvě utkání to podle vývoje série na hřišti hůře postaveného týmu a následně — pokud je odehrání těchto utkání nutné — se týmy v pořadatelství střídají, a to vždy po jednom zápase. Nejsme schopni poskládat ani tři smysluplné pětky. Hlavní pole působnosti komety je Extraliga ledního hokeje. Pardubice 19 3 0 0 4 12 32 : 73 13 -41 14. Fotbal live — fotbal živě S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. Piráti Chomutov 3 0 0 0 3 5:10 0 14.

Next

Kometa Brno livescore, výsledky, program zápasů, Kladno

Dnes již můžete sledovat z celého světa a třeba takový skutečnou lahůdkou je a. Po třech zápasech — což je samozřejmě malá vypovídající hodnota — je čtvrtá. Hráčům děkuji za velkou bojovnost! Někoho z Třebu či Přerova bych plácnul k Mullerovi a Zaťovi, protože bez Holase ta lajna stejně nefunguje, a čtvrtou bych postavil Kuscera - Kusko - kdokoliv. Karlovy Vary 36 13 6 0 3 14 120 : 104 54 +16 8. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu.

Next

Kometa zvládla derby a vylétla na třetí místo tabulky

V této vypočítavosti je Kometa bohužel lídrem soutěže a přestává to být hezké. Kromě jiného získal brněnský hokejový klub také Spenglerův pohár a třikrát brněňští vyhráli Evropský hokejový pohár. Po odehrání těchto 52 utkání se sestavila tabulka vítězství je obodováno 3 body, vítězství v prodloužení či na samostatné nájezdy za 2 body, naopak porážka v prodloužení či na samostatné nájezdy za 1 bod a porážka v základní době není bodována vůbec. . Livesport nabízí pro Kometa Brno livescore, konečné a průběžné výsledky, tabulky a detaily zápasů.

Next

Zápasy: HC Kometa Brno

Louis - Anaheim Lední hokej: Včera základní část - neděle 12. Spíš mít radost z hokeje celou sezónu a nedívat se na to, jak se furt spekuluje o šestým místě a jestli bodů není zbytečně moc. Nemyslím, že by se na to dnes úplně vyprdli, ale vypuštěnejch zápasů je na můj vkus moc. Stačí si vybrat zápas či utkání, které chcete sledovat a rozkliknout ho. Pak bych se vrátil k docela fungujícímu modelu Hruška - Rákos - Orsava. S Kometou musíte v případě pomýšlení na dodatečný bod rozhodnout asi už v prodloužení, mají v kádru hned celou řadu šikovných hráčů. To bejvalo, ale hokej letí dál.

Next

Kladno 36 12 3 0 5 16 90 : 116 47 -26 11. Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Hradec Králové 35 13 4 0 4 14 88 : 86 51 +2 10. Výsledky i bodové zisky vítězství je bodováno 3 body, vítězství v prodloužení či na samostatné nájezdy za 2 body, naopak porážka v prodloužení či na samostatné nájezdy za 1 bod a porážka v základní době není bodována vůbec jsou připočítány k ziskům po základní části a dva nejhorší týmy se utkají se dvěma nejlepšími týmy v baráži o setrvání v extralize i pro příští sezónu. Jak už tu psal někdo níže na absolutní špičku to bohužel není. .

Next

Hokej

Vítkovice 19 4 2 0 1 12 44 : 69 17 -25 12. Mikyska, Gulaši, Štencel, Malec, Bartejs, Barinka — Zaťovič, P. . Zbývající postupující z předkola se utkal s týmem na druhém místě a další dvojice vytvoří týmy na 3. Až ho dostaneme, tak dá střelci branky krosček. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Místo nich Melčák a Glover.

Next

HC Kometa Brno

Aktuálním vlastníkem Komety Brno je Libor Zábranský, který je také generálním manažerem a trénerem. Naštěstí se nám to splnilo v přesilovce pěti proti třem. V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Za stavu 3:0 se na to, nechci říkat vykašlali, ale mají tam dost zkušených hráčů, aby to ukočírovali. Do dalších bojů postoupí z dvojice vždy ten celek, který dříve dosáhl tří vítězství.

Next

Tabulka domácích zápasù P : 1. Olomouc 36 10 5 0 4 17 81 : 101 44 -20 12. A nechci něco ve stylu vždycky se jedná. V obraně Bartej a Němec ven. Necte se to snadno, ale mozna, ze je dobre, ze se to takto verejne komentuje. Včera Winnipeg - Nashville Winnipeg - Nashville 0:1 Včera San Jose - Dallas San Jose - Dallas 2:1 Včera Calgary - Edmonton Calgary - Edmonton 4:3 Včera Las Vegas - Columbus Las Vegas - Columbus 0:3 Včera Chicago - Anaheim Chicago - Anaheim 4:2 Včera St.